İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat
İstanbul Kağıthane OÇEM´de çalışan rehber öğretmenimiz Özlem ÇOŞKUNER vefat etti.![Vefat](/meb_iys_dosyalar/2018_10/19160856_1539897453-801984920ca125e3f003fba3d8992f61.jpg)
İstanbul Kağıthane OÇEM´de rehber öğretmenlik yapan 47 yaşındaki Özlem Çoşkuner geçirdiği rahatsızlık nedeniyle gittiği memleketi Sinop’taki hastaneden Samsun’a sevk edilmişti.Çoşkuner, yaklaşık 10 gündür tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Kendisine Allah ´tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.