İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Seminer Dönemi Hizmetiçi Eğitim Kursları
![Seminer Dönemi Hizmetiçi Eğitim Kursları](/meb_iys_dosyalar/2019_06/24132941_5e3f23a3-6178-4d9d-ac2a-dd16dcb2d21c.jpg)
Seminer dönemi Hizmetiçi eğitim kursları kapsamda bakanlığımızın öngördüğü kurslarla ilgili öğretmenlerimizin gönüllü başvuruları sonucu 15 adet hizmetiçi kurs açtık. Okçuluk, Senaryo Yazımı, Masal Anlatıcılığı, Fotoğrafçılık, Türk Işaret Dili, Satranç, Ardunio 1-2, Zekâ Oyunları 1-2, Temel Robotik Kursu, Çatışma ve Stres Yönetimi, Bilgisayar web 2.0 gibi. Ayrıca THK ile birlikte ilçemiz öğretmenlerine Model Ucak Yapımı kursu da açıldı.