Özel Eğitim Öğretmenlerine Seminer Düzenleniyor
![Özel Eğitim Öğretmenlerine Seminer Düzenleniyor](/meb_iys_dosyalar/2019_11/07150528_a24f0034-6a14-40d3-8403-2437336f377f.jpg)
Kağıthane'de görev yapan özel eğitim öğretmenlerine mesleki seminer düzenleniyor.
Kağıthane'de görev yapan özel eğitim öğretmenlerine mesleki gelişimlerine katkıda bulunabilmek için Müdürlüğümüzce seminerler planlanmıştır. 6-7-8 Kasım 2019 Tarihleri arasında düzenlenen seminerlerden kadrolu, ücretli, sözleşmeli tüm Özel eğitim Öğretmenleri faydalanmaktadır.
Öğretmenlerimizden Rıdvan ÖZTÜRK, Alper KARAGÖZ ve Elmas SARIOĞLU tarafından verilen seminerler, 09.00 - 12.30 ve 14.30-18.00 saatleri arasında İlçemiz Profilo Barış İmam Hatip Ortaokulu ve Gültepe İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleşmektedir.