İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Etkinlik Talep Formu

Öğretmenler Etkinlik Talep Formu

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında ilçemizde öğretmenler tarafından kültür-sanat ve sportif etkinlikle düzenlenecektir. 

İlçemiz öğretmenlerinden aynı okul ya da farklı okullardan takımlar kurulabilmesi ve etkinliklerin planlanabilmesi için yer almak istediğiniz etkinliği işaretlemeniz gerekmektedir. 

 

NOT 1: Eğer aynı okul içerisinde yeterli sayıda aynı takımı isteyen öğretmen çıkmazsa, öğretmenler arası diyalogun arttırabilmesi için farklı okullardan takımlar kurulabilir.

NOT 2: Bu takımlar yıl içerisinde istedikleri sıklıkta (en az 1) buluşup bir takım lideri ile faaliyet düzenleyecekler, bu faaliyetin görsellerini "takım adı ve faaliyet bilgileriyle" birlikte yektacanweb@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

NOT 3: Faaliyet takvimi ilçe tarafından oluşturulacaksa da bu faaliyet takvimi tavsiye niteliğindedir. Temel olan faaliyetin uygulanmasıdır. 

 

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. No17 KAĞITHANE/İSTANBUL - 0212 295 02 45 / 0212 295 02 46 / 0212 295 02 47 / 0212 295 02 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.