İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmen Eğitim Seminerleri: İlkokullar'da Matematiği Sevdirme Çalışmaları
![Öğretmen Eğitim Seminerleri: İlkokullar'da Matematiği Sevdirme Çalışmaları](/meb_iys_dosyalar/2021_11/22071556_WhatsApp_Image_2021-11-17_at_09.30.57.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 17.11.2021 tarihinde düzenlenen öğretmen-eğitim seminerinde İstanbul Atlas Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Merve SAVAŞ hocamız "Dil ve Bilişsel Becerilerinin Matematik Alanında Kullanımı; Çocuklara Matematik Dersini Sevdirmenin Yolları" konulu seminerde ilçemiz öğretmenlerine konferans verdi.