İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesinde Depremden Etkilenen LGS Sınavına Hazırlanan Öğrencilerimizle Çevrimiçi Dersler Aracılığıyla Bir Araya Geldik
![Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesinde Depremden Etkilenen LGS Sınavına Hazırlanan Öğrencilerimizle Çevrimiçi Dersler Aracılığıyla Bir Araya Geldik](/meb_iys_dosyalar/2023_03/12165521_AdsYz_tasarYm_7.jpg)
Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı "Okulum Evde Eğitim Her Yerde" projesi kapsamında Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde depremden etkilenen LGS sınavına hazırlanan öğrencilerimizle çevrimiçi dersler aracılığıyla bir araya geldik.