İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, Kağıthane Bilim ve Sanat Merkezi'ni Ziyaret Etti
![Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, Kağıthane Bilim ve Sanat Merkezi'ni Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_02/24135929_AdsYz_tasarYm_3.jpg)
Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, Şube Müdürümüz Sayın Yusuf Yasin GÜLŞEN, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın ikinci dönemi itibariyle faaliyetlerine başlayan Kağıthane Bilim ve Sanat Merkezi'ni ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelen İlçe Müdürümüz başarı dileklerinde bulundu.