İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, Göreve Başlama Mesajı Yayımladı

Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, Göreve Başlama Mesajı Yayımladı

Şehr-i Sadabat'ın Muhterem Sakinleri, Değerli Meslektaşlarım, Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrenciler;

16.12.2022 tarihi itibariyle sevgi ve hoşgörünün kenti Kağıthane İlçemizde göreve başlamış bulunmaktayım. Sultan Fatih'in emaneti olan şehitler diyarı İstanbul'umuzun güzide ilçelerinden Kağıthane'mize hizmet edecek olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyor; çocuklarımızın gözlerindeki ışıltıya bir an önce kavuşmak için sabırsızlanıyorum.

Sayın Bakanımız Prof. Dr. Mahmut ÖZER'in liderliğinde;

Çalışma arkadaşlarımız olan şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz, idarecilerimiz, çok kıymetli öğretmenlerimiz, şef ve memurlarımızdan hizmetlimize kadar, hep beraber ekip çalışmasıyla "Türkiye Yüzyılı" hedefine ulaşmanın gayreti içinde olacağız. Bakanlığımızın belirlediği politikalar çerçevesinde ilçemizde eğitimin kalitesini daha da yüceltecek her türlü projenin öncüsü ve destekçisi olacağız. Eğitime dair sözü, fikri ve projesi olan herkese gönlümüzün de makamımızın da kapısı sonuna kadar açık olacaktır.

Bu vesileyle bizden önce ilçemize emeği geçen tüm ilçe müdürlerimize, okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür eder hayatını kaybetmiş olanlara Cenab-ı Allah'tan rahmet dilerim.

Saygı ve Sevgilerimle...

Zekeriya POSTACI

Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. No17 KAĞITHANE/İSTANBUL - 0212 295 02 45 / 0212 295 02 46 / 0212 295 02 47 / 0212 295 02 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.