İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Fındıklı İlkokulu ve İmece İlkokulu'nda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantısı Yapıldı
![İlçemiz Fındıklı İlkokulu ve İmece İlkokulu'nda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/05104002_5.jpg)
Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Md. Dr. Ufuk DİLEKÇİ ve kurum amirlerinin katılımıyla ilçemiz Fındıklı ilkokulu ve İmece İlkokulu'nda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantısı yapıldı.