İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Müftümüz Sayın Adem KARADENİZ ve İlçemiz STK Başkanları İlçe Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI'yı Ziyaret Etti
![İlçe Müftümüz Sayın Adem KARADENİZ ve İlçemiz STK Başkanları İlçe Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI'yı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_01/13193127_IMG_20230112_161731_720.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, İlçe Müftümüz Sayın Adem KARADENİZ, ilçemiz STK Başkanları ve Halk Eğitim Müdürümüzle din öğretiminde gelecek yıl okutulacak seçmeli dersler ve 4-6 yaş okul öncesi eğitimi başlıklarında toplantı gerçekleştirdi.