İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, İlçemiz Hamidiye İmam Hatip Ortaokulu'nda Siyer Sokağı Açılışına Katıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, İlçemiz Hamidiye İmam Hatip Ortaokulu'nda Siyer Sokağı Açılışına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/14195156_WhatsApp_Gorsel_2023-01-12_saat_16.46.5.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, ilçemiz Hamidiye İmam Hatip Ortaokulu'nda Siyer Sokağı açılışına katıldı. Öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen İlçe Müdürümüz eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.