İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ, Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ, Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayımladı.

Kağıthane eğitim ailesi olarak 3133 öğretmenimiz ve 70656 öğrencimizle yeni eğitim öğretim maratonuna başlamak için hazırız. Öğrencilerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim alması adına, okullarımızda gerekli tüm tedbirleri aldık.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayreti içinde, mesleğinizi layıkıyla icra ettiğinizi görmek bizlere inanılmaz onur ve gurur veriyor. Aydınlık yarınlarımızın mimarı olarak sizlere, sonsuz güveniyoruz.

Sevgili Öğrenciler;

Okul, sizleri hayata hazırlayan, bilginin yanında iyiyi, doğruyu, güzeli öğrendiğiniz, akranlarınızla bir arada sosyalleşerek paylaşmayı, yardımlaşmayı, dostluğu ve nice insani duyguları, milli ve evrensel değerleri bir arada yaşama fırsatına eriştiğiniz evinizden sonra gelen ikinci yuvanızdır. Öğretmenlerinizin rehberliğinde geleceğe hazırlandığınız bu ikinci yuvanızda, sorumluluklarınızın bilinciyle hareket ettiğiniz sürece başarı ve mutluluk kaçınılmaz olacaktır.

Kıymetli Velilerimiz;

Çocuklarınız aynı zamanda bizim de çocuklarımız, ortak paydamız olan çocuklarımızı hep birlikte geleceğe hazırlama gayesi içinde sizlerin desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022/2023 eğitim öğretim yılının başta ülkemiz olmak üzere Kağıthane eğitim ailesine hayırlı olmasını diliyor; sağlıklı, huzurlu ve başarı dolu bir ders yılı geçirmeyi temenni ediyorum.

BAŞARILAR DİLERİM.

Dr. Ufuk DİLEKÇİ

KAĞITHANE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. Numara17 KAĞITHANE/ İSTANBUL - 0212 294 02 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.