İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ, 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ, 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Şanlı Milletimizin bütün yokluk ve imkansızlıklara rağmen istiklal uğruna gösterdiği azmin ve dik duruşunun tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 97. yılını kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

1071 Malazgirt Zaferi ile Anadolu topraklarını yurt edinen milletimiz; yüzyıllarca birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhundan aldığı güç ile bu topraklar üzerinde oynanan her kirli oyunu bozmasını bilmiş ve hain odakların planlarını yer ile bir etmiştir.  Bu aziz millet, şartlar ne olursa olsun vatanın bütünlüğünden, bağımsızlığından ve hürriyetinden asla ödün vermeyeceğini, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde sonsuza kadar bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını her seferinde tüm dünyaya göstermiştir.

Maarif ordusu olarak bu şanlı tarih sürecinde bize düşen görev; bütün yokluk ve zorluklara rağmen kazanılan bu eşsiz zaferin ardından kurulan Cumhuriyetimize, birlik ve beraberlik içinde bin yıldan bu yana sürdürdüğümüz kardeşlik ruhuna sahip çıkmak, vatanımız, devletimiz ve aziz milletimiz için daha fazla çalışmak olmalıdır.

Bu duygu ve düşünceler ile başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere büyük zaferin ve Türkiye Cumhuriyeti´nin kahraman mimarlarını, millî güvenliğimizi korumak uğruna şehit düşen kahramanlarımızı ve gazilerimizi saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

Dr. Ufuk DİLEKÇİ

Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. No17 KAĞITHANE/İSTANBUL - 0212 295 02 45 / 0212 295 02 46 / 0212 295 02 47 / 0212 295 02 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.