İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın İrfan Zeki ER, Okul Öncesi Eğitimin Niteliğinin Artırılmasına Yönelik Çalışmaların Değerlendirilmesi Komisyon Toplantısına Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın İrfan Zeki ER, Okul Öncesi Eğitimin Niteliğinin Artırılmasına Yönelik Çalışmaların Değerlendirilmesi Komisyon Toplantısına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/19230839_AdsYz_tasarYm_4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın İrfan Zeki ER başkanlığında, ilçemiz 5 yaş çağ nüfusunun okullaştırılması ve okul öncesi eğitimin niteliğinin artırılmasına yönelik çalışmaların değerlendirilmesi komisyon toplantısı tüm paydaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirildi.