İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN Önderliğinde, İlçemiz Gültepe İmam Hatip Ortaokulu'nda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantısı Yapıldı
![Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN Önderliğinde, İlçemiz Gültepe İmam Hatip Ortaokulu'nda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/05110331_IMG_3576.jpg)
Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz. Dr. Ufuk DİLEKÇİ ve kurum amirlerinin katılımıyla ilçemiz Gültepe İmam Hatip Ortaokulu'nda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantısı yapıldı.