İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN Başkanlığında İlçemiz Cevdet Şamikoğlu İlkokulu'nda, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantıları Yapıldı
![Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN Başkanlığında İlçemiz Cevdet Şamikoğlu İlkokulu'nda, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantıları Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_08/31222028_20.jpg)
Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ ve kurum amirlerinin katılımıyla ilçemiz Gürsel Mah. Cevdet Şamikoğlu İlkokulu'nda, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama toplantıları yapıldı.