İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN Öncülüğünde, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantıları Yapıldı
![Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN Öncülüğünde, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Toplantıları Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_08/31220945_16.jpg)
Kaymakamımız Sn. Tahir ŞAHİN öncülüğünde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ ve kurum amirlerinin katılımıyla ilçemiz Çeliktepe Mah. Cengizhan Anadolu Lisesi ve Emniyetevleri Mah. Ticaret Odası İlkokulu, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama toplantıları yapıldı.