İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ'nin Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ'nin Kurban Bayramı Mesajı

Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu Kurban Bayramı'nı en iyi şekilde değerlendirerek, bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu kutsal günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermemiz gerekmektedir. Bu önemli günlerde insanlarımız ortak değerler etrafında kenetlenmeli; hoşgörü, merhamet ve dayanışma duyguları içerisinde sosyal ilişkilerin kuvvetlenmesine özen göstermelilerdir. Bu bakımdan bayramlara yüklediğimiz anlam ve verdiğimiz değer daha bir önem kazanacaktır.

Vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren şehit ailelerimize sabırlar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımızın Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, Yüce Allah'tan bu kutlu günün ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor; sağlık, başarı ve mutluluk dileklerimle saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

Dr. Ufuk DİLEKÇİ

KAĞITHANE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. Numara17 KAĞITHANE/ İSTANBUL - 0212 294 02 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.