İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e-twinning Projeleri Etkinlikleri
![e-twinning Projeleri Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2022_04/30181537_zp3.jpg)
İlçemiz Ziya Paşa İlkokulu öğretmenlerinden Özlem ANIK ve 4-C sınıfı öğrencilerine "Zorbalığa Dur De, Arkadaşlığa Yol Ver" isimli e-twinning projesine katılmalarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ tarafından katılım sertifikası takdim edildi. Öğretmen ve öğrencilerimizi göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederiz.