İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇANAKKALE ZAFERİNİN 107. YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİ İLE ŞEHİT AİLELERİMİZ ve GAZİLERİMİZ ile GERÇEKLEŞTİRİLEN PROGRAM
![ÇANAKKALE ZAFERİNİN 107. YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİ İLE ŞEHİT AİLELERİMİZ ve GAZİLERİMİZ ile GERÇEKLEŞTİRİLEN PROGRAM](/meb_iys_dosyalar/2022_03/19171510_baYlYk.jpg)
Kağıthane'mizde Çanakkale Zaferinin 107. yıl dönümü münasebeti ile program düzenlendi. Törene Kaymakamımız Sn.Mustafa KOÇ, Belediye Başkan Yrd. Nedret APAYDIN, İlçe Müdürümüz Ufuk DİLEKÇİ, gazilerimiz, şehit ailelerimiz ve vatandaşlarımız katıldı.