İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli Bireylere Farkındalığı Arttırma Yürüyüşü
![İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli Bireylere Farkındalığı Arttırma Yürüyüşü](/meb_iys_dosyalar/2019_05/15150809_03b223a7-0b34-4f28-a1a1-3b11cc074f82.jpg)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Bölümünün 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında düzenlediği Engelli Bireylere Farkındalığı Arttırma Yürüyüşüne ilçemiz okullarından Selahaddin Korkmaz Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrenci ve öğretmenleri de katılım göstermiştir.