İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Devamsızlık Nedenleri ve Devamsızlığı Önleme Tedbirleri İstişare Toplantısı
![Devamsızlık Nedenleri ve Devamsızlığı Önleme Tedbirleri İstişare Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/05153954_53ddee50-b699-42a2-876a-d519cd377c5b.jpg)
Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaöğretim, Din Öğretimi, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarımızın müdürleriyle Kağıthane Anadolu Lisesi´nde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet ÇAYIR ve Şube Müdürümüz Hüseyin ÇAĞILCI´nın katılımıyla Devamsızlık Nedenleri ve Devamsızlığı Önleme Tedbirleri İstişare Toplantısı yapıldı.
Daha sonra toplantıya katılan İlçe Emniyet müdürümüz Birol TAŞKOPARAN da okulların çevresinde alınan güvenlik tedbirleri konusunda bilgi verdi.