İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİZ ANADOLUYUZ" PROJESİ

“Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında Mardin’den gelen 200 öğrenci, 6 öğretmen ve idarecimizi ilçemizde 3 gün süreyle ağırladık. 
"BİZ ANADOLUYUZ" PROJESİ

“Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında Mardin’den gelen 200 öğrenci, 6 öğretmen ve idarecimizi ilçemizde 3 gün süreyle ağırladık. Kağıthane Belediyesi ve Kağıthane Kaymakamı başkanlığında Mardin’den gelen öğrencilerimiz Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu, Cemil Meriç Ortaokulu, Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ekrem Cevahir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hamidiye İmam Hatip Ortaokulu, Kağıthane Anadolu Lisesi, Profilo Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ve Şehit Ramazan Meşe İmam Hatip Ortaokulu velilerince misafir edilmiş olup, kültürel ve ortak değerlerin kaynaşmasının vecize örneklerinden bir tanesi gösterilmiştir.

Misafir öğrencilerimize Kağıthane Belediyesinin destekleriyle ilçemizde bulunan Sapphire Seyir Terası ve Valiliğimizin programı dahilinde Tarihi Yarımada’da Ayasofya Müzesi’nden Sultanahmet Camii’ne kadar mevcut bulunan bütün tarihi güzellikler gezdirilmiştir. Ayrıca öğrencilerimiz için Boğaz Turu düzenlenerek İstanbul’un güzelliklerini farklı bir atmosferde  keşfetmeleri sağlanmıştır.

 Misafirlerimizle geçirdiğimiz bu 3 günlük süreçte iller arasında kardeşlik köprüsünün kurulması ve kardeşlik ruhunun geliştirilmesi amaçlanmıştır.

Öğrenci ailelerimiz, misafirperverliğimizden memnuniyetlerini birçok kez bizlere yazılı olarak iletmişlerdir. Öğrencilerimize evlerini açan değerli velilerimize ve desteğini esirgemeyen bütün Kağıthane ilçesi kurumlarına teşekkür ederiz.

 

16-11-201716-11-201716-11-201716-11-2017

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. Numara17 KAĞITHANE/ İSTANBUL - 0212 294 02 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.