İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Otizm Haftası

Kâğıthane Kaymakamlığı, Kâğıthane Belediyesi, Kâğıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve AXİS Alışveriş Merkezi işbirliği ile Kâğıthane Selahaddin Korkmaz Özel Eğitim İş Uygulama Okulu ve Kâğıthane İstanbul Özel Eğitim Uygulama Merkezi el ele verdi. 
Otizm Haftası

Kâğıthane Kaymakamlığı, Kâğıthane Belediyesi, Kâğıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve AXİS Alışveriş Merkezi işbirliği ile Kâğıthane Selahaddin Korkmaz Özel Eğitim İş Uygulama Okulu ve Kâğıthane İstanbul Özel Eğitim Uygulama Merkezi el ele verdi. Otizmin farkındalığını artırmak, özel eğitim gereksinimi olan öğrencilerini toplumla buluşturmak, kaynaştırmak ve toplumsal dayanışmayı sağlamak amacıyla; 29 Nisan – 08 Mayıs tarihleri arasında el ürünlerini ve kişisel becerilerini gösteren kermesi AXİS AVM giriş katında açmış bulunmaktadırlar. Zihinsel engelli ve Otizmli öğrencilerimizin ürünlerine halkımız tarafından büyük bir ilgi gösterilmiştir. Bu organizasyonla, engellilerin önündeki engellerin her geçen gün azaldığı görülmüştür. Engelli çocuklar ve öğretmenleri bundan sonra da bu tip çalışmalarını artırarak farklı alanlarda hayatın içinde olacaklarını göstermek herkese ilan etmişler, “Otizmin farkındayız; çünkü biz de varız!” demişlerdir.

 

 

 Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız...

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. Numara17 KAĞITHANE/ İSTANBUL - 0212 294 02 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.