İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güney Kore´den Ziyaretçilerimiz Var.
G.Koreli okul müdürleri ve çeşitli kademelerden yöneticiler ilçemiz okullarından İHKİB Kağıthane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret ettiler. Kendileri okulumuzu çok beğendiklerini belirttiler.![Güney Kore´den Ziyaretçilerimiz Var.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/19152612_WhatsApp_Image_2018-12-18_at_18.43.29_3.jpg)
G.Koreli okul müdürleri ve çeşitli kademelerden yöneticiler ilçemiz okullarından İHKİB Kağıthane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret ettiler. Kendileri okulumuzu çok beğendiklerini belirttiler.