İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beden Eğitimi Öğretmenlerinin Başarı Belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ Tarafından Takdim Edildi
![Beden Eğitimi Öğretmenlerinin Başarı Belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ Tarafından Takdim Edildi](/meb_iys_dosyalar/2022_06/18220030_FVciNNpWYAY-pUr.jpg)
10 Bin Okul Projesi ve sportif müsabakalarda üstün gayret gösteren Beden Eğitimi Öğretmenlerinin başarı belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Sn. Mehmet ÖNCEL tarafından takdim edildi. Öğretmenlerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.