İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Be Green-Ish, My Friend!" eTwinning Projesi
![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/05224345_WhatsApp_Image_2022-01-04_at_17.48.31_1.jpg)
İlçemiz okullarından Kağıthane Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Anasınıfı Ögretmeni Nuray Türkekul ve öğrencileri "Be Green-Ish, My Friend!" eTwinning projesi kapsamında çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda proje takım çalışması için Ecole Des Gronds Fond Guadelope/Fransa'yla atık kağıtları dönüştürerek yaptıkları yeni kağıtlar üzerinde ada çayı ve lavantayla özgün bir tasarım oluşturarak yılbaşı kutlamasında bulunmuşlardır.