İSTANBUL
KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adres Belirleme Kayıt ve Öğrenci Yerleştirme Komisyonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
![Adres Belirleme Kayıt ve Öğrenci Yerleştirme Komisyonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/06120215_WhatsApp_Image_2022-01-06_at_11.00.02.jpg)
İlçemizin Anaokulu, İlkokul ve Ortaokulları için 2021-2022 Eğitim öğretim döneminde Adrese Belirleme Kayıt ve Öğrenci Yerleştirme Komisyonu ve okul müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sn. Muhammet Çayır'ın riyasetinde değerlendirme ve istişare toplantısı yapılmıştır.