İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli Öğretmenlik Başvuru

    2020-20021 Ücretli öğretmenlik başvuruları başladı. Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı için ihtiyaç olan okullarda görevlendirmek üzere ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir. 2020-2021 eğitim öğretim yılında görev almak isteyenlerin ayrıca e-devlet üzerinden de başvuru yaparak Kağıthane İlçesini tercih etmeleri gerekmektedir. Yüksek öğrenim mezunu olup ders ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenlerin aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.   Başvuru formuna diploma yüklenmesi gerekmektedir. Tarayıcıdan taranan ya da fotoğraf makinesi ile çekilen diplomanın 400 kb´ı geçmemesi gerekmektedir. Cep telefonu ile resim çekerken boyutun yüksek olmaması için resim çözünürlüğünü düşürerek çekiniz. Örneğin 3 megapixel. 65 Yaş ve üstü olanlar ile lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvuru için aşağıdaki formun doldurulması yeterli olup, ayrıca Müdürlüğümüze gelmeye gerek yoktur. Başvurular için son tarih belirlenmemiş olup öğretmen ihtiyacı olan tüm okullara 31 Ağustos' dan önce yerleştirme işlemleri yapılacağından görev almak isteyenlerin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir.   Ayrıca görevlendirilen ücretli öğretmenlerin diploma formasyon belgesi, nüfus cüzdanı, sağlık raporu (son altı aylık tek hekimli), sabıka kaydı temin etmeleri rica olunur. Görevlendirilen ücretli öğretmenlerin gerekli evrakları görevlendirildikleri okula teslim etmeleri gerekmektedir.
Ücretli Öğretmenlik Başvuru

Merkez Mahallesi Kemerburgaz Caddesi No17 Kağıthane, İstanbul - 0212 295 02 45 / 46 / 47 / 48 0212 294 02 81 0212 294 03 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.