İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ'nin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Ufuk DİLEKÇİ'nin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler, Kıymetli Veliler; 

Kağıthane ailesi olarak öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizin gayretli çalışmaları, velilerimizin destekleri ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemini başarılı bir şekilde tamamladık. Emeği geçen yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiasında görev alan tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Güzel evlatlarım;

Bu yaz tatilini, gönlünüzce eğlenerek, kitap okuyarak değerlendirmenizi istiyorum.

Kıymetli velilerimiz;

Sizlerden emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı; yönetici ve öğretmen arkadaşlarım ile birlikte özgüveni yüksek, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, nezaket sahibi, ülkesini ve insanları seven bireyler olarak, sizlere tekrar takdim etmekten dolayı mutluyum. Bu duygularla birer çiçek tohumu olarak ülkemin ve dünyanın tüm semalarına serpiyorum. Düştüğünüz her yerde sevgiyi, saygıyı, kardeşliği ve barışı yeşertiniz. Sizleri güzel ve yararlı işlerde görmek, emeğimizin karşılığı olacaktır. Tüm yaşamınızın değerli ailelerinizle birlikte, sağlıklı, başarılı ve mutlu geçmesini diliyor, hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sizleri çok seviyoruz. Hiçbir zaman hatırınızdan çıkmasın ki Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. Milli ve manevi değerler doğrultusunda Yaşamak en önemli gayeniz olsun.

Sevgiyle, sağlıkla hoşça kalın...

Dr. Ufuk DİLEKÇİ

Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. No17 KAĞITHANE/İSTANBUL - 0212 295 02 45 / 0212 295 02 46 / 0212 295 02 47 / 0212 295 02 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.