İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB MART EYLEM PLANI YAPILDI

Kağıthane İlçesinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik Mart ayı "Gelişim Eylem Planı"nında, Pr. Dr. Muhammed Emin Saraç Hoca anlatıldı.
DKAB MART EYLEM PLANI YAPILDI

 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik uyguladığı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı Mart ayı etkinliği ilçemizde yapıldı.            

 

Programa Kâğıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi ve özel okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı. Kasım ayının konusu olan; "Ülkemizin Din Eğitimine, İlmi Tarihi ve Kültürel Mirasına Katkıda Bulunan Bilim İnsanlarının ve Öncü Şahsiyetlerin Biyografileri" idi.

 

 Eğitimci-Yazar Ali YELGÜN, Muhammed Emin Saraç'ın Hayatı ve İlmi Şahsiyetini öğretmenlerimize çevrim içi olarak sunumunu gerçekleştirildi. Öğretmenlerimizin de programa katkıları ve soruları ile sunum sona erdi. Programa 60 öğretmenimiz katılmıştır.

 

 

 

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. No17 KAĞITHANE/İSTANBUL - 0212 295 02 45 / 0212 295 02 46 / 0212 295 02 47 / 0212 295 02 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.