İSTANBUL KAĞITHANE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATLAS ÜNİVERSİTESİ İLE "EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ" İMZALANDI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Atlas Üniversitesi arasında 'Eğitim İş Birliği Protokolü' imzalandı.
ATLAS ÜNİVERSİTESİ İLE

Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz yeni bir "Eğitim İş Birliği Protokolü"ne imza attı. Atlas Üniversitesi ve Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında öğrencilerin akademik başarılarının ve gelişimlerinin desteklenmesi, eğitsel süreçlerin daha da iyileştirilmesini amaçlayan "Eğitim İş Birliği Protokolü" imzalandı.

Düzenlenen törende protokole Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, Atlas Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa KÜÇÜK birlikte imza attılar. Protokole dair açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, Atlas Üniversitesi'yle yapılan protokol kapsamında öğrencilerin akademik başarılarına destek vermek, onları bir üst eğitim kurumu olan üniversitelere hazırlamak, ilgi ve kişilik yapılarına uygun kariyer planı oluşturmalarını desteklemek amacıyla bir araya gelindiğini belirterek gerçekleşen protokol ile öğrencilerin eğitsel becerilerini destekler nitelikte çalışmalarla iş birliğinin hep birlikte tesis edileceğini vurguladı.

İş birliği protokolüne ilişkin açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya POSTACI, "Öğrencilerimiz için her çalışmayı önemsiyoruz. Eğitim alanında çalışmalarımız sürüyor. Atlas Üniversitesi akademik, sosyal ve kültürel çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal faydaya odaklanıyor. Atlas Üniversitesi ve Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün iş birliği ile "İngilizce Konuşma Pratikleri" sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi. Üniversiteli öğrenciler proje kapsamında, İngilizce konuşma pratiğini artırmak isteyen lise öğrencileriyle buluşuyor. Bu çalışmayla lise öğrencilerimizin dil becerilerinin geliştirilmesine ve pratik yapmasına destek olacaklar. Farklı eğitim alanlarında da aynı şekilde çalışmalar sürdüreceğiz. Bu bağlamda Atlas Üniversitesi'nin birikiminden de faydalanma imkânı bulacağız. Başta öğretmenlerimiz olmak üzere bu alanda birlikte çalıştığımız bütün camiamızla bu iş birliğini çok önemsiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

İmza töreni sonrası Rektör Prof. Dr. Mustafa KÜÇÜK ve İlçe Müdürümüz Zekeriya POSTACI, Atlas Üniversitesi'nin eğitim ve uygulama alanlarında incelemeler gerçekleştirdi. İş birliğinin hayırlı olmasını diliyoruz.

29-03-202329-03-2023

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. No17 KAĞITHANE/İSTANBUL - 0212 295 02 45 / 0212 295 02 46 / 0212 295 02 47 / 0212 295 02 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.